Huiskomitee | Studies | NWU | Noordwes-Universiteit

Serita Greyling 

Primaria, Seniors & Tug

079 502 0929 

seritagreyling26@gmail.com

 

Ingrid Hartmann 

Onder Primaria, JOOL 1 & AKSA

072 900 8918

hartmanningrid2@gmail.com

Carmen Schmidt 

Werwing & Argief

084 509 3435

carmen28.schmidt@gmail.com

Elsje Niemand 

Eerstejaars, JOOL 2, Akademie, Fotos & Knibbelblad

082 820 2790 

elsje5566@gmail.com

Elisma Fisher 

SJGD

079 976 7505

elisma.fisher@gmail.com

Michelle Botha 

Sport

073 129 0301

michelle1botha@gmail.com

Yvonne Gerber 

Kunste, MEK & Reklame

060 673 1927 

yvonnegerber98@gmail.com

Lise Erasmus 

Skakeling, Instandhouding & Mej. DINKI

079 688 3894

lise98erasmus@gmail.com

Lerissa Greyling 

Finansies, Borge, Klerasie & Sekretaresse

079 502 0930 

lerissag31@gmail.com